همکاری شرکت شهاب در مبارزه با کرونا

شرکت دانش بنیان شهاب ، تولید کننده محصولات نرم افزاری پلاک خوان و تشخیص چهره ، برای قدردانی از مدافعان سلامت و کمک به حفظ بهداشت در تردد و حضور غیاب بیمارستان ها و مراکز درمانی ، امکان استفاده رایگان از نرم افزار مدیریت تردد و پارکینگ آی پلاک را به مدت 2 ماه در اختیار بیش از 20 بیمارستان کشور قرار داده است. سایر بیمارستان ها و مراکز درمانی درگیر با بیماری کرونا نیز می توانند ضمن اعلام تمایل و تماس با شرکت شهاب ، از 2 ماه استفاده رایگان از آی پلاک و 10 درصد تخفیف خرید محصولات پلاک خوان و تشخیص چهره شهاب بهره مند شوند تا انشاالله با یاری یکدیگر و لطف پروردگار بزرگ این بیماری را شکست دهیم.

کرونا را شکست می دهیم شرکت شهاب
لوگو نرم افزار آی پلاک مربعی

نرم افزار پلاک خوان آی پلاک

آی پلاک، نرم افزاری جامع و تخصصی در زمینه ی مدیریت و کنترل هوشمند تردد است که با اتصال به دوربین های نظارتی می تواند کنترلی دقیق و آنی از تردد خودرو ها را ارائه داده و اطلاعات کامل هر تردد را ثبت کند. همچنین آی پلاک قابلیت فرمان مستقیم به راهبند و گیت ها را دارد و با اتصال به آن ها، می تواند به صورت خودکار و هوشمند رفت و آمد را مدیریت کند.

لوگو کتابخانه تشخیص چهره روبینا

کتابخانه تشخیص چهره روبینا

سامانه تشخیص چهره روبینا جهت شناسایی و کنترل تردد افراد، در سازمان ها، ادارات، بانک ها و ارگان هایی که به نوعی با امنیت سر و کار دارند طراحی شده است. این سامانه با استفاده از به روزترین الگوریتم های بینایی ماشین و هوش مصنوعی قادر به تشخیص افراد در شرایط نوری مختلف و به صورت آنی ( Real Time ) است.

با ما تماس بگیرید

شما می توانید از طریق راه های ارتباطی شرکت و همچنین از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید و سفارشات خود را ثبت کنید.

ایمیل : info@shahaab-co.ir

شماره تماس : 02331099

بدون نظر

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت