برنامه تشخیص پلاک – ویژوال بیسیک

کتابخانه تشخیص پلاک ساتپا امروزه به یکی از بهترین ماژول های تشخیص پلاک ایران تبدیل شده و مشتریان زیادی از سراسر کشور، این محصول را برای توسعه نرم افزارهای کنترل تردد خود تهیه کرده اند. از مشتریان حقیقی و خرد تا مشتریان شرکتی و بسیار بزرگ که بحمدالله اکثر آن ها مشتری دائم این کتابخانه شده اند و هر ساله مجوزهای متعددی تهیه می کنند. این موضوع بیانگر رضایت آنها از این ماژول پلاک خوان است.

تاکنون، برنامه های دمویی که همراه کتابخانه پلاک خوان ساتپا عرضه می شد، در قالب برنامه های سی شارپ، دلفی و ++C بود. با افزایش مشتریان و تقاضای برخی از آن ها مبنی بر تولید برنامه دموی ویژوال بیسیک، شرکت شهاب بر آن شد که این نسخه را هم عرضه کند. مشکل ویژوال بیسیک دات نت این است که در آن به طور مستقیم از اشاره گر ها نمی توان استفاده کرد و همین امر، توسعه نسخه دموی VB.net را مشکل می کرد. اما با تغییراتی در الگوی توابع و برخی ترفندهای برنامه نویسی، توانستیم نیاز به اشاره گر را حذف کرده و یک نسخه کامل از دموی کتابخانه شناسایی پلاک (دقیقا شبیه دموی سی شارپ)، را مبتنی بر ویژوال بیسیک توسعه دهیم. با این کار، کد برنامه‌ی دمو کوتاه تر شد و البته دموی سی شارپ هم به همین ترتیب تغییر کرد تا کلا استفاده از اشاره گر و عبارتهای unsafe و fixed در برنامه های میزبان دات نت، حذف شود.

از این پس مشتریان عزیز می توانند همراه کتابخانه، دموی VB.net پلاک خوان را هم تحویل بگیرند.برنامه تشخیص پلاک با ویژوال بیسیک به کمک کتابخانه پلاک خوان ساتپا

4 در مورد “برنامه تشخیص پلاک – ویژوال بیسیک”

  1. بهمن رودسری

    سلام. ما یک نرم افزار برای تردد خودروها در شرکت داریم. می خواهیم دوربین پلاک خوان نصب کنیم تا پلاک خودروها را در نرم افزار ثبت کنیم. حالا سورس نرم افزار پلاک خوان رو به زبان vb.net می خواستم. چه جوری می تونم با شما هماهنگی کنم.

  2. عبداله سلیمی

    سلام. من سورس نرم افزار پلاک خوان رو به زبان vb.net می خواستم. چه جوری می تونم با شما صحبت کنم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا